A A A

Co nas wyróżnia?

szeroki asortyment

oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości materiałów budowlanych, chemii budowlanej, stolarki, elektryki, techniki sanitarnej, narzędzi, farb, aby nasz Klient miał wybór pomiędzy alternatywnymi rozwiązaniami technologicznymi, co pozwala na przeprowadzenie inwestycji w ramach posiadanych środków finansowych oraz mógł zakupić wszystko co mu jest potrzebne do remontu bądź budowy w jednym miejscu.

 

 

market budowlany

część towar oferujemy w formie sprzedaży marketowej, gdzie Klient sam może obejrzeć i zapoznać się dokładnie z produktami oraz dokonać szybkich zakupów produkty tylko sprawdzonej jakości współpracujemy z wiodącymi producentami w branży budowlanej, nieustannie poszerzając ofertę o nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania i systemy.

 

 

szybkość i niezawodność

każdej inwestycji i Klientowi przypisany jest opiekun, który przygotowuje szczegółowe wyceny i czuwa nad sprawną realizacją zamówienia.

 

 

doradztwo przeszkolonych pracowników

nasi pracownicy to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie w branży, służących Klientom fachową wiedzą dzięki licznym profesjonalnym szkoleniom.

 

 

optymalny stosunek ceny i usługi

oprócz szerokiej gamy wysokiej jakości produktów oferujemy wiele bezpłatnych usług, które pozwalają na zaoszczędzenie czasu i kosztów.

 

 

jesteśmy w centrum Warszawy

jesteśmy zlokalizowani w centrum Warszawy, przy centrum budowlanym Bartycka. Zapewnia to szybki i dogodny dostęp z każdego miejsca w Warszawie.

 

We wszystkim co robimy i do czego dążymy, kierujemy się jako nadrzędną wartością, zadowoleniem Klienta.

 

Pozycjonowanie Stron
powered by Quick.Cart