A A A

Usługi

 

Montaż drzwi

Dla zapewnienia wieloletniej trwałości stolarki oraz zadowolenia z jej użytkowania niezbędny jest prawidłowy montaż.

 

Aby w pełni byli Państwo usatysfakcjonowani z naszych wyrobów standardowo oferujemy usługę montażu zakupionych u nas drzwi. W przypadku montażu drzwi unikają Państwo wysokiej stawki podatku vat, płacąc stawkę w wysokości preferencyjnej (8 procent), co pozwala na zaoszczędzenie na zakupionych drzwiach 15%.

 

Nasze ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, dzięki czemu montaż drzwi drewnianych jest przeprowadzany szybko i fachowo.Zakres oferowanych usług obejmuje (w cenie drzwi z usługą montażu): bezpłatny obmiar, demontaż starej stolarki, montaż zakupionej u nas stolarki

 

Wykonawstwo

Nasza oferta zawiera szeroką gamę usług w budownictwie wykończeniowym. Dzięki pełnym kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie.Korzystając z naszego wykonawstwa unikają Państwo wysokiej stawki podatku vat na towary, płacąc stawkę w wysokości preferencyjnej (8% zamiast 23%), co pozwala na zaoszczędzenie na zakupionych u nas towarach 15%.Zapraszamy do zapoznania sie z pełna oferta naszego Wykonawstwa.

 

Profesjonalna obsługa

Mamy wieloletnie doświadczenie w fachowym doradztwie w zakresie prac remontowych oraz budowlanych. Na bieżąco uczestniczymy w licznych szkoleniach co zapewnia, że nasza wiedza podąża za aktualnymi trendami i nowymi rozwiązaniami technicznymi. Mamy odpowiedz i rozwiązanie na każdy Państwa problem związany z remontem bądź budową.

 

Mieszalnik farb

Możecie Państwo wybrać jeden z tysiąca kolorów z wzornika (DYRUP) a nasi eksperci przygotują go dla Was od ręki. Dotyczy to zarówno farb ściennych jak i fasadowych oraz emalii. Jeśli zabraknie Wam farby podczas malowania, nie ma problemu, przygotujemy ten sam kolor i odcień.

 

Pomoc w załadunku

Zakupione materiały ładowane są bezpośrednio do Waszych pojazdów.

 

Duży parking

Dysponujemy dużym parkingiem i placem manewrowym wiec zawsze miejsce parkingowe czeka na ciebie.

 

 

 

Pozycjonowanie Stron
powered by Quick.Cart